Filtrowanie
Filtruj

Myszki bezprzewodowe do laptopa i komputera

Produktów: 33
Sortowanie
Maksymalnie 2 produkty

Mysz Bezprzewodowa Logitech M171 Czarna

Linia modelowa: Logitech M171
Kolor: Czarny
Typ myszy: Klasyczna
Łączność: bezprzewodowa
Sensor: Optyczny
Liczba przycisków: 3
99,00 zł
Maksymalnie 2 produkty

Mysz Bezprzewodowa Logitech M185 Szara

Linia modelowa: Logitech M185
Kolor: Szary
Typ myszy: Klasyczna
Łączność: bezprzewodowa
Sensor: Optyczny
Liczba przycisków: 3
99,00 zł

Cenisz sobie komfort pracy przy komputerze? A może zależy Ci na płynności poruszania i działania podczas internetowych rozgrywek? Jeśli tak, to dobrze się składa - myszki bezprzewodowe prezentowane w tej kategorii świetnie sprawdzą się jako sprzęt biurowy i gamingowy. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom i preferencjom klientów, przygotowaliśmy wybór modeli w rozmaitych wariantach kolorystycznych. W sprzedaży dostępne są akcesoria o odmiennych parametrach technicznych, co ułatwia zakup rozwiązania dopasowanego do wszelkich oczekiwań. Co więcej, proponowane przez nas produkty są sygnowane logiem najlepszych marek, takich jak HP, Logitech czy Lenovo. Dzięki temu możesz mieć pewność, że myszka bezprzewodowa do laptopa z naszej oferty to znakomity wybór!

Akcesoria do laptopów i komputerów - myszy bezprzewodowe

Przygotowaliśmy bogaty asortyment artykułów, które łączy jedno - niezawodność działania niezależnie od zastosowania. Dużą zaletą jest też komfort użytkownika, na który wpływa kształt myszy bezprzewodowych do laptopa oraz specjalnie wyprofilowane przyciski i pokrętło. Nie można też pominąć niewielkiego rozmiaru i optymalnej lekkości. Połączenie tych zalet sprawia, że dostępne w tej kategorii akcesoria komputerowe są doceniane zarówno przez pracowników biurowych, jak i graczy.

Najważniejsze dane techniczne każdego modelu można znaleźć w opisie i upewnić się, które myszy bezprzewodowe spełniają indywidualne wymagania. Przygotowana przez nas oferta zawiera niezwykle funkcjonalne akcesoria do komputerów i laptopów, które dodatkowo przykuwają spojrzenia walorami wizualnymi.

Niezawodne myszy bezprzewodowe w sklepie online

W asortymencie można znaleźć modele cechujące się minimalistycznym designem o nowoczesnym charakterze. Nie zabrakło tu także akcesoriów zachwycających atrakcyjnym wzornictwem lub niestandardową kolorystyką. Myszka do laptopa bezprzewodowa dostępna jest też w zestawie z klawiaturą. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów i składania zamówień na artykuły komputerowe łączące w sobie funkcjonalność, wygodę użytkowania i stylowy wygląd.

Loading...
Zamknij