O nas

     Firmę ŚWIAT-LAPTOPÓW tworzy grupa pasjonatów. 

     Gdy w 2005 roku rozpoczęliśmy naszą przygodę z laptopami, od samego początku naszym celem było oferowanie na rynku czegoś więcej poza klawiaturą i ekranem.

     Największy priorytet kładziemy na jakość obsługi i fachowe doradztwo. Zależy nam, na dzieleniu się naszą pasją do nowoczesnych rozwiązań, które każdego dnia mogą pomagać użytkownikom nie tylko w pracy, ale również w zabawie i życiu codziennym.

     Kilkanaście lat temu nikt z nas nie przypuszczał jak bardzo zmieni się rynek IT w Polsce. Cieszymy się, że od tak wielu lat jesteśmy jego częścią. Jednak największą satysfakcję przynoszą nam nasi klienci którzy powracają, często z rodziną bądź przyjaciółmi, po kolejne rozwiązania z naszej oferty.

     Grupa ponad sto pięćdziesiąt tysięcy osób, które zaufały nam na przestrzeni tych kilkunastu lat jest dla nas motorem do podejmowania nowych wyzwań.

     W chwili obecnej docieramy z ofertą do Klientów na terenie Polski, Czech i Rumunii stale rozwijając naszą ofertę jednocześnie starając się skrócić czas dostawy do absolutnego minimum. To dla Was staramy się każdego dnia być jeszcze lepsi i oferować jeszcze więcej.

   Dziękujemy, że jesteście z nami !

Loading...
Zamknij