Filtrowanie
Przekątna ekranu
Cena
Rodzina procesora
Pojemność dysku
Pamięć RAM
Rozdzielczość (px)
Symbol grafiki
System operacyjny
Filtruj

Laptopy Asus Chromebook

Produktów: 2
Sortowanie

Niesamowicie mobilne, idealne do szkoły, pracy lub na uczelnię. Właśnie takie są prezentowane na tej stronie laptopy Asus Chromebook. To tanie, acz wydajne urządzenia, jakie świetnie się sprawdzają w rozmaitych sytuacjach. Mogą być platformą do gier mobilnych, jak i skutecznym narzędziem w realizacji obowiązków zawodowych czy załatwianiu spraw związanych z codziennością. Ich wszechstronność i niebanalny design sprawiają, że zdają egzamin w najróżniejszych zadaniach. Dzięki zaś wykorzystaniu systemu Chrome OS współpracują z licznymi aplikacjami, z jakich na co dzień korzysta się na urządzeniach z Androidem. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z prezentowanymi urządzeniami.

Laptopy Asus Chromebook - kompaktowy i mobilny sprzęt do różnych zadań

Lekki, tani, zgrabny, relatywnie niewielki, a przy tym - wystarczająco duży, by wykonać na nim szereg zadań. Właśnie taki jest każdy laptop Asus Chromebook, który znajdziesz w naszej ofercie. Urządzenia te wyposażone są w wydajne podzespoły, w tym minimum 8 GB RAM oraz procesory m.in. z rodziny Intel Core i3 i i5. Pojemne dyski zapewniające minimum 128 GB pamięci, a także innowacyjny system Chrome OS, gwarantujący sprawne działanie, sprawiają, że praca na nich jest komfortowa, niezależnie, czy wykonujesz obliczenia w arkuszach, piszesz teksty w aplikacji Google Docs lub realizujesz jakiekolwiek inne zadania. Urządzenia Asus Chromebook wyposażone są w dotykowe ekrany, dzięki czemu pod wieloma względami operowanie na nich przypomina obsługę tabletu, tym bardziej że można je składać tak, aby klawiatura przylegała do tyłu wieka. Mimo że są tanie, to wyposażono je w wysokiej jakości wyświetlacze, sprawiające, że komfort nauki, pracy lub zabawy na laptopie utrzymywany jest na najwyższym poziomie.

Wybierz odpowiedniego Chromebooka dla siebie

Już teraz zachęcamy do skorzystania z przygotowanej oferty. Gwarantujemy, że te tanie laptopy Asus Chromebook spełnią oczekiwania nawet bardziej wymagających użytkowników, potrzebujących sprzętu do przeglądania sieci, notowania na wykładzie czy lekcjach albo tworzenia prezentacji na potrzeby konferencji. Jeśli masz pytania dotyczące oferowanych urządzeń - zachęcamy do kontaktu.

Loading...
Zamknij