Filtrowanie
Przekątna ekranu
Cena
Kolor
Rodzina procesora
Pojemność dysku
Pamięć RAM
Rozdzielczość (px)
Symbol grafiki
System operacyjny
Filtruj

Laptopy HP Probook

Produktów: 79
Sortowanie

W bardzo dobrych cenach, w wielu wariantach dostosowanych do potrzeb różnych grup odbiorców (studenci, seniorzy, biznesmani), z odpowiednim wyposażeniem. Na takie właśnie cechy możesz liczyć, gdy z bogatej oferty laptopów dostępnych w naszym sklepie internetowym wybierzesz model HP ProBook (Intel Core i5 lub i7). Proponowany sprzęt sprawdzi się doskonale w ramach zarówno użytku prywatnego (do nauki, rozrywki), jak i służbowego (jako wyposażenie biura lub na home office).

Występuje najczęściej w wariancie srebrnym, ale u nas możesz otrzymać również wersję w czarnej obudowie. Laptopy HP ProBook – idealna odpowiedź na Twoje potrzeby Laptopy HP dostępne w naszym sklepie internetowym wyposażone są najczęściej w dyski twarde SSD, w szczególności o pojemności aż 256 GB. Większość urządzeń z tej serii to procesory posiadające 2 rdzenie, ale posiadamy również ofertę sprzętów 4- oraz 6-rdzeniowych. Warto podkreślić, że część modeli posiada również dodatkowe wyposażenie, do którego zalicza się klawiatura numeryczna oraz czytnik linii papilarnych.

Niezwykle nowoczesna forma zabezpieczenia, prawda? Który laptop HP ProBook szczególnie polecamy? Za najpopularniejszą opcję należy bez wątpienia uznać x360 440 G1. Ten model posiada zintegrowaną kartę graficzną oraz możliwość wyboru procesora Intel Core i5 lub i7 zgodnie z własnymi preferencjami. Sprawdzi się doskonale w przypadku każdego typu klienta. Jeśli masz wątpliwości, który model najlepiej odpowie na Twoje potrzeby, nie wahaj się z nami skontaktować. Doświadczony zespół miłośników komputerów na pewno dopasuje najlepszą do Ciebie wersję ProBook z Intel Core i5.

Loading...
Zamknij