Filtrowanie
Przekątna ekranu
Cena
Kolor
Rodzina procesora
Pojemność dysku
Pamięć RAM
Rozdzielczość (px)
Symbol grafiki
System operacyjny
Filtruj

Profesjonalne laptopy 2w1

Produktów: 100
Sortowanie

Choć popularność tabletów w ostatnich latach wyraźnie spadła, nie oznacza to wcale, że na rynku nie ma miejsca na dotykowe ekrany. Przeciwnie - laptopy 2 w 1 skutecznie wypełniły tę niszę, do niebywałej wygody użytkowania dokładając jednocześnie dość sporo mocy obliczeniowej. Co ważne, nie mamy tutaj wcale do czynienia z tabletami z dodatkiem odłączanej klawiatury. Urządzenia z tej kategorii to pełnoprawne komputery mobilne, wzbogacone jednak o dotykową matrycę oraz budowę pozwalającą na obrót ekranu w zakresie 360 stopni. Trudno o bardziej wszechstronne urządzenie.

Laptop 2 w 1 - postaw na notebook z dotykowym ekranem!

Niewątpliwie największą zaletą notebooków typu 2 w 1 jest ich forma. Kluczową rolę odgrywają tutaj różne tryby ustawienia - z laptopa możesz korzystać w sposób tradycyjny (np. na biurku), a także odwracając ekran na drugą stronę (tworząc swego rodzaju "mostek"). Po całkowitym złożeniu urządzenie przyjmuję natomiast formę zbliżoną do tabletu (ekran obracany jest automatycznie w zależności od ustawienia). Jeśli pragniesz dodatkowo zwiększyć funkcjonalność sprzętu, warto zaopatrzyć się w rysik.

W tej kategorii czeka na Ciebie obszerna kolekcja laptopów 2 w 1 od największych producentów rynku elektroniki. Na pierwszy plan zdecydowanie wysuwa się tutaj Lenovo ze swoją serią Yoga, choć nie brak również propozycji z portfolio HP, Dell czy też Asus. Więcej informacji na temat poszczególnych modeli z naszej oferty znajdziesz w opisach konkretnych pozycji. Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi doradcami już teraz!

Loading...
Zamknij