Filtrowanie
Przekątna ekranu
Cena
Kolor
Rodzina procesora
Pojemność dysku
Pamięć RAM
Rozdzielczość (px)
Symbol grafiki
System operacyjny
Filtruj

Komputery i laptopy biznesowe

Produktów: 359
Sortowanie

Ergonomia, styl i nienaganna kultura pracy - laptopy biznesowe, które czekają na Ciebie w ramach tej kategorii, to doskonałe urządzenia do komfortowej realizacji większości zadań. Zarządzanie projektem, edycja dokumentów i plików graficznych, telekonferencje, a także obsługa specjalistycznych aplikacji i programów - mówiąc wprost, jest to doskonała opcja, jeśli szukasz wszechstronnego notebooka dla firmy. Nasza kolekcja obejmuje całą gamę modeli z portfolio wiodących producentów na rynku elektroniki użytkowej. Odkryj nasze propozycje i zdecyduj, która z nich w największym stopniu spełnia Twoje oczekiwania!

Laptopy dla firm - komputer biznesowy w atrakcyjnej cenie!

Co konkretnie czeka na Ciebie w ramach tej sekcji naszego sklepu internetowego? Oferujemy bogaty wybór biznesowych komputerów mobilnych ze stajni HP (ProBook, EliteBook czy też Envy), Lenovo (ThinkPad, Yoga) oraz Apple (MacBook Air). Szybkie dyski SSD znacząco zwiększają komfort podczas wykonywania codziennych obowiązków - kilkusekundowy start, błyskawiczne uruchamianie aplikacji czy ultrapłynne poruszanie się po systemie to tylko niektóre korzyści. W połączeniu ze sporym zapasem pamięci RAM (przynajmniej 8GB) oraz matrycą w wysokiej rozdzielczości, mamy tutaj do czynienia z naprawdę wszechstronnym sprzętem.

Komputer biznesowy przeszedł w ostatnich latach prawdziwą metamorfozę. Zapomnij o ciężkich i niezbyt estetycznych urządzeniach, które nie mieszczą się w średniej wielkości torbie - nowoczesne laptopy dla firm to smukłe i atrakcyjne wizualnie modele o ogromnych możliwościach. Przeglądaj nasze propozycje i przekonaj się na własną rękę!

Loading...
Zamknij