Filtrowanie
Przekątna ekranu
Cena
Kolor
Rodzina procesora
Pojemność dysku
Pamięć RAM
Rozdzielczość (px)
Symbol grafiki
System operacyjny
Filtruj

UltraBooki do 14"

Produktów: 52
Sortowanie

Dużo czasu spędzasz w podróży lub pracy? W takim razie nasza oferta z pewnością przypadnie Ci do gustu! Oferujemy poręczne UltraBooki do 14", które służą zarówno do nauki i komunikacji, jak również rozrywki. Z łatwością zmieszczą się w plecaku lub aktówce. Stanowią świetną alternatywę dla pełnowymiarowych, ciężkich laptopów i standardowych komputerów. Modele o małej przekątnej ekranu posiadają wszystkie niezbędne funkcje, w tym wyświetlacz eliminujący migotanie, co przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia oczu i zapewnia wyższy komfort oglądania.

UltraBooki do 14 cali marki HP znakomicie odpowiadają na potrzeby współczesnych konsumentów, którzy prowadzą aktywny tryb życia. Potrzebują więc mobilnego urządzenia, które zapewni im dostęp do informacji, narzędzi i Internetu w każdych warunkach. Nic więc dziwnego, że generacja niezwykle lekkich i nowoczesnych laptopów zyskała tak szerokie grono zwolenników. Nie wiesz, na jaki model się zdecydować? W pierwszej kolejności określ wartość najważniejszych dla Ciebie parametrów: procesor, pamięć RAM, dysk, rozdzielczość, grafika oraz system operacyjny. Wówczas wybór urządzenia idealnie spełniającego Twoje wymagania przestanie być problemem.

Cienkie i lekkie UltraBooki z ekranem 14"

Dlaczego UltraBooki do 14 cali cieszą się tak dużą popularnością? Zapewniają wysokiej jakości łączność bezprzewodową oraz mobilność. Mogą być używane nawet w miejscach, gdzie nie ma możliwości podłączenia do prądu. Wyróżniają się niewielką wagą, a jednocześnie imponującą wydajnością baterii oraz krótkim czasem wychodzenia z trybu uśpienia. Na szczególną uwagę zasługuje także elegancki design w kilku różnych odcieniach (biały, czarny, złoty, srebrny, różowy, niebieski). W naszej ofercie znalazły się UltraBooki z ekranem 14" i systemem operacyjnym Windows 11 Home lub Windows 11 Pro. Ciesz się też doskonałym dźwiękiem dzięki głośnikom dostrojonym przez ekspertów z firmy B&O. Dokładne parametry techniczne naszych urządzeń znajdziesz w opisie poszczególnych modeli. W razie potrzeby pomożemy wybrać wariant spełniający indywidualne oczekiwania.

Loading...
Zamknij