Filtrowanie
Przekątna ekranu
Cena
Kolor
Rodzina procesora
Pojemność dysku
Pamięć RAM
Rozdzielczość (px)
Symbol grafiki
System operacyjny
Filtruj

Laptopy HP Elitebook

Produktów: 16
Sortowanie

Jeśli uważasz, że o prestiżu wykonywanego zawodu świadczy posiadany sprzęt, zdecyduj się na tę linię produktów w ramach oferty naszego sklepu online. HP EliteBook to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób poszukujących najlepszego partnera dla swojego biznesu. Sprawdzi się zwłaszcza w przypadku środowisk pracy wymagających wysokiej wydajności w zastosowaniach obliczeniowych oraz graficznych, gwarantując każdorazowo oczekiwane efekty.

Elegancki, smukły wygląd laptopa, szybkie działanie (Intel Core i5), duży wybór wśród modeli dostępnych w naszym sklepie internetowym – czego więcej można chcieć? Laptop HP EliteBook (Intel Core i5) - zróżnicowana oferta sklepu internetowego Często zmieniasz miejsce pracy i potrzebujesz lekkiego sprzętu, który zagwarantuje możliwość wykonywania zadań w każdych warunkach? Poręczne laptopy HP EliteBook dostępne w modelach 820, 830, 840 oraz 850 (przedział matryc od 12” do 15.6") to najlepszy wybór, jakiego możesz dokonać. Potrzebujesz w bardzo szybki sposób przekształcić sprzęt w tablet lub multimedialny wyświetlacz do pokazu slajdów, który ustawisz na biurku?

Wybierz model x360 1030 (Intel Core i5). A jeśli zaliczasz się do grona bardziej multimedialnych użytkowników, oferujemy Ci konwertowalne wersje EliteBook z dotykową matrycą. Proponowane przez nas laptopy HP (Intel Core i5) sprawdzą się zwłaszcza w przypadku klientów biznesowych. Mogą być jednak wykorzystywane również do celów prywatnych, takich jak nauka czy rozrywka (przez ucznia, studenta, seniora). Każdorazowo zapewni radość z szybko działającego sprzętu, kompleksowego wyposażenia oraz grafik o właściwej dla oczu rozdzielczości.

Loading...
Zamknij