Filtrowanie
Przekątna ekranu
Cena
Kolor
Rodzina procesora
Pojemność dysku
Pamięć RAM
Rozdzielczość (px)
Symbol grafiki
System operacyjny
Filtruj

Nowoczesne ultrabooki do 13"

Produktów: 2
Sortowanie

Szukasz urządzenia, które bez problemu zmieści się w torbie, a podczas korzystania w pociągu, autobusie czy nawet na ławce w parku nie odczujesz jego wagi? Ultrabooki z ekranem do 13" to doskonała opcja dla Ciebie! Jeśli mobilność ma dla Ciebie kluczowe znaczenie przy wyborze komputera, zacznij odkrywać nasze propozycje i zdecyduj, jaka konfiguracja najlepiej sprawdzi się w kontekście Twoich indywidualnych potrzeb.

Ultrabooki do 13 cali - mobilność i funkcjonalność

Dlaczego ultrabooki o przekątnej matrycy 13" to sprzęt warty rozważenia? Powodów jest wiele. Na pierwszy plan zdecydowanie wysuwa się wspomniana już mobilność. Urządzenia z takim ekranem są niezwykle kompaktowe i zmieszczą się praktycznie każdego plecaka. Ich przenoszenie oraz otwieranie w miejscach publicznych nie stanowi żadnego problemu. Nie potrzebujesz również stołu lub biurka do komfortowego korzystania, co jest właściwie koniecznością w przypadku większych modeli.

Ultrabooki z ekranem 13" to świetnie sprawdzą się do większości zastosowań domowych, szczególnie jeśli z komputera korzystasz głównie w biegu. Oglądanie filmów i seriali na nieco mniejszym ekranie wcale nie musi być niewygodne. Przeciwnie - niewielka masa urządzenia pozwala Ci komfortowo używać go np. leżąc na kanapie lub w łóżku. Edycja dokumentów, przeglądanie stron internetowych czy niewymagające gry wideo - do tego typu zadań niewielkie urządzenia nadadzą się doskonale.

Jeśli chodzi o konfiguracje, mamy tutaj do czynienia nieco bardziej oszczędnym podejściem do mocy obliczeniowej -co jest zrozumiałe z uwagi na niewielkie rozmiary sprzętu. Ultrabooki do 13" to między innymi procesory z rodziny Intel Celeron, zintegrowane karty graficzne oraz 4 GB pamięci RAM. Taka kombinacja w zupełności wystarczy do komfortowego użytkowania.

Ultrabooki z kompaktowym ekranem - 13 cali

Zapraszamy do odkrywania naszej oferty ultrabooków z ekranem do 13". Skorzystaj z intuicyjnej wyszukiwarki dostępnej na naszej stronie internetowej, aby odnaleźć urządzenie o specyfikacji idealnej dla Ciebie!

Loading...
Zamknij