Filtrowanie
Przekątna ekranu
Cena
Rodzina procesora
Pojemność dysku
Pamięć RAM
Rozdzielczość (px)
Symbol grafiki
System operacyjny
Filtruj

Laptopy Asus ROG

Produktów: 2
Sortowanie

Jeśli interesuje Cię sprzęt mobilny o najwyższej wydajności - jesteś we właściwym miejscu. Laptopy Asus z serii ROG to nierzadko tanie, acz niesamowicie silne urządzenia, które zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie. Linia premium notebooków dla graczy to obszerny wybór komputerów, dostosowanych do potrzeb każdego gamera. Rewelacyjne podzespoły, a do tego świetne chłodzenie i wyświetlacze gwarantujące piękny obraz - to tylko część cech charakteryzujących te modele. Dołącz już teraz do Republiki Graczy - wybierz gamingowy sprzęt najwyższej jakości.

Asus ROG - laptop z mocnymi podzespołami

Dlaczego warto postawić na komputer mobilny z tej serii? Każdy laptop Asus ROG, nawet ten tani, to starannie przemyślana konstrukcja, mająca na celu zapewnienie najwyższego komfortu rozgrywki. Doskonała kultura pracy, wydajne podzespoły ze skutecznym chłodzeniem, a przy tym mobilność. To one świadczą o tym, że to rewelacyjne platformy do gier dla każdego, kto pragnie zawsze mieć je przy sobie. Co znajdziesz na pokładzie tych notebooków? Wśród modeli laptopów Asus ROG znajdują się egzemplarze wyposażone m.in. w procesor graficzny GeForce RTX 2070 - nieco starszy, ale wysoce wydajny podzespół. Można też kupić tani komputer mobilny z nowszymi komponentami, takimi jak RTX 3050 Ti i innymi. Każdy sprzęt z serii Republic of Gamers ma również wysoce wydajne procesory oraz ilość RAM-u umożliwiającą komfortową rozrywkę. Dla urządzeń tych charakterystyczne są także wyśmienitej jakości monitory, cechujące się perfekcyjnym pokryciem palety barw, ich niesamowitą głębią i ostrością.

Jak wybrać własnego ROG-a?

Decydując się na tanie lub droższe laptopy Asus z tej serii, warto wziąć pod uwagę kilka kwestii. Przede wszystkim - zastanów się, ile chcesz przeznaczyć na takie urządzenie. To ważne, aby dobrać najlepszy sprzęt w stosunku do kwoty, jaką gotów jesteś wydać. Ponadto pomyśl, jakiej wydajności oczekujesz. Czasem doskonałe rezultaty możesz uzyskać, wybierając sprzęt z nieco starszymi modelami kart czy procesorów, należących do topowych podzespołów swojej generacji. Wśród ROG-ów znajdziesz co najmniej kilka takich egzemplarzy. Sprawdź je!

Loading...
Zamknij