Filtrowanie
Przekątna ekranu
Cena
Kolor
Rodzina procesora
Pojemność dysku
Pamięć RAM
Rozdzielczość (px)
Symbol grafiki
System operacyjny
Filtruj

Laptopy HP Omen

Produktów: 71
Sortowanie

Dla potrzeb biznesu, do użytku prywatnego oraz jako sprzęt do wielogodzinnego siedzenia przed komputerem przy wciągających grach. Dostępne w naszym sklepie internetowym laptopy Omen (15-dc oraz 17-an) dostosowane są do realizacji potrzeb każdego typu klienta - zarówno w młodszym, jak i starszym wieku. Oferujemy bardzo szeroki wybór modeli sprzętu stworzonego przez znanego amerykańskiego producenta, firmę Hewlett-Packard (HP), dzięki czemu możemy zapewnić Ci dostęp do profesjonalnego sprzętu w korzystnej cenie.

Laptop Omen 17-an oraz 15-dc

Proponowane przez nas laptopy HP dostępne są albo w wersji z wbudowanym systemem Windows 10, albo bez systemu, co pozwala na dopasowanie sprzętu do potrzeb każdego klienta. W zależności od konkretnego modelu wyposażone są w procesor Inter Core (i5, i7, i9) lub AMD Ryzen. Różnice widoczne są także w liczbie rdzeni, typie oraz pojemności dysku twardego, ilości pamięci RAM oraz rozdzielczości matrycy. Przeanalizuj te parametry, by zadbać o podjęcie decyzji zgodnie z Twoimi potrzebami.

Możesz skorzystać z szerokich możliwości wyboru także wtedy, kiedy detale komputerowego sprzętu mają dla Ciebie znaczenie. Matryca o wielkości 15 czy 17 cali? Powłoka matowa czy błyszcząca? Podświetlana czy numeryczna klawiatura? Wyposażenie w napęd DVD? Możliwość wyboru zgodnie z preferencjami - w pełni zapewniona!

Laptopy HP Omen – w jaki sposób podjąć decyzję?

Zastanów się, jakie cechy powinien posiadać Twój laptop HP Omen (15-dc lub 17-an), a następnie zapoznaj się z bogatą ofertą dostępną na naszej stronie internetowej. Nie wiesz, na który się zdecydować? Skontaktuj się z nami, a w oparciu o wieloletnie doświadczenie pomożemy Ci dokonać wyboru. Możesz skorzystać również z internetowego doradcy zakupowego. Podaj cenę, jaka jest dla Ciebie akceptowalna, preferowaną wagę oraz wskaż przeznaczenie (dom/biuro/gry komputerowe) i rozpocznij wyszukiwanie! Idealne dopasowanie do potrzeb, niezbędne funkcjonalności, estetyczny wygląd - czego więcej potrzebujesz, by zdecydować się na sprzęt HP z serii Omen z naszego sklepu internetowego?

Loading...
Zamknij