Filtrowanie
Przekątna ekranu
Cena
Kategorie
Rodzina procesora
Pojemność dysku
Pamięć RAM
Rozdzielczość (px)
Symbol grafiki
System operacyjny
Filtruj

Laptopy Lenovo

Produktów: 30
Sortowanie

W tym dziale naszym klientom polecamy laptopy Lenovo dostępne w różnych konfiguracjach sprzętowych. W szerokiej ofercie znajdują się takie kolekcje, jak: Yoga, IdeaPad, legion, ChromeBook, ThinkPad i wiele innych modeli. Opinie naszych klientów o tym sprzęcie wskazują, że doskonale sprawdza się on w biurze, domu, uczelni - zarówno w typowej pracy stacjonarnej, jak i podczas delegacji służbowej i wakacyjnej podróży. Szukasz wydajnego i sprawdzonego notebooka w atrakcyjnej cenie? Znajdziesz go w sklepie swiat-laptopow.pl!

Lenovo - laptopy idealne do biura, biznesu i domowej rozrywki

Tanie ekonomiczne wersje laptopów dobrze sprawdzą się na potrzeby domowej rozrywki i codziennego korzystania z mediów społecznościowych, oglądania filmów, seriali, słuchania muzyki w sieci czy wykorzystywania edytorów tekstowych. Natomiast modele Lenovo z wyższej klasy to propozycje, które doskonale poradzą sobie z obsługą bardziej rozbudowanych programów użytkowych.

Funkcjonujące w branży IT opinie o tych notebookach potwierdzają, że jest to sprzęt ceniony nie tylko za solidność wykonania, ale także za odwagę w eksperymentowaniu i stosowaniu prototypowych rozwiązań (np. Yoga Book - pecet wyposażony w dwa ekrany). Dotyczy to wszystkich modeli, niezależnie od tego, czy jest to tani mały kompaktowy notebook Lenovo czy laptop wyposażony w zaawansowane technologie i nowoczesne podzespoły, skonfigurowany w spersonalizowanej wersji. Z wielu recenzji ekspertów i rankingów IT wynika, że urządzenia tej marki mają bardzo ergonomiczne i wygodne klawiatury, co jest szczególnie przydatne podczas wielogodzinnej pracy.

Loading...
Zamknij