Filtrowanie
Przekątna ekranu
Cena
Kolor
Kategorie
Rodzina procesora
więcej... mniej
Pojemność dysku
Pamięć RAM
Rozdzielczość (px)
więcej... mniej
Symbol grafiki
System operacyjny
Filtruj

Nowoczesne laptopy i ultrabooki

Produktów: 1104
Sortowanie

Doskonała kombinacja mobilności oraz wysokiej mocy obliczeniowej! Ultrabooki to świetna propozycja do domu i do firmy - nowoczesne urządzania z tego segmentu to gwarancja komfortowej pracy, nawet w kontekście bardziej wymagających zadań. W tej kategorii naszego sklepu internetowego czeka na Ciebie szeroki wybór modeli od największych producentów elektroniki, takich jak HP, Lenovo, Victus czy Acer. Przeglądaj nasze propozycje, porównuj konfiguracje i zdecyduj, która z nich w pełni odpowiada Twoim oczekiwaniom!

Ultrabooki do domu i firmy - zapraszamy!

W ramach tej sekcji znajdziesz jedne z najlepszych urządzeń dostępnych obecnie na rynku. Nie oznacza to jednak, że brak tutaj różnorodności - oferujemy ultrabooki do firmy oraz domu z różnych segmentów cenowych. Oferta jest niezwykle szeroka, a w odnalezieniu pożądanej specyfikacja pomoże Ci wygodna wyszukiwarka widoczna po lewej stronie. Zaznacz parametry, na których najbardziej Ci zależy, i przeglądaj oferty!

Szybki dysk SSD, 8, 16 lub nawet 32 GB pamięci RAM, a także procesor z jednej z nowszych serii (z rodziny Intel Core lub AMD Ryzen) - jeśli zależy Ci na szybkiej i komfortowej pracy systemu, bez wątpienia masz do wyboru wiele atrakcyjnych opcji. W kontekście bardziej wymagających zadań, jak obróbka grafiki i filmów czy też gaming, warto zaopatrzyć się w wydajną kartę graficzną - jak choćby NVIDIA GeForce RTX. Jeśli jednak nie potrzebujesz aż tyle mocy obliczeniowej, a laptop będzie Ci służył do pracy biurowej, edycji dokumentów lub oglądania filmów, warto postawić na nieco słabszą konfigurację, która również zapewni płynne działanie systemu.

Ciekawą opcją są również ultrabooki typu 2-w-1. W przypadku tych urządzeń ekran może być składany w dowolną stronę, dzięki czemu można z nich korzystać także w trybie tabletu lub namiotu. W połączeniu z dotykową matrycą znacznie zwiększa to funkcjonalność sprzętu, zarówno w domu, jak i w firmie.

Sprzęt dla domu i do firmy - ultrabooki

Zapraszamy tym samym do zapoznani się z pełną ofertą ultrabooków dostępnych w ramach tej kategorii. W naszym sklepie internetowym znajdziesz także inne kategorie sprzętu do firmy i domu. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy natomiast do kontaktu.

Loading...
Zamknij