Filtrowanie
Przekątna ekranu
więcej... mniej
Cena
Kolor
więcej... mniej
Kategorie
Rodzina procesora
więcej... mniej
Pojemność dysku
więcej... mniej
Pamięć RAM
Rozdzielczość (px)
więcej... mniej
Symbol grafiki
System operacyjny
Filtruj

Nowoczesne laptopy i ultrabooki

Produktów: 1056
Sortowanie

Doskonała kombinacja mobilności oraz wysokiej mocy obliczeniowej! Ultrabooki to świetna propozycja do domu i do firmy - nowoczesne urządzania z tego segmentu to gwarancja komfortowej pracy, nawet w kontekście bardziej wymagających zadań. W tej kategorii naszego sklepu internetowego czeka na Ciebie szeroki wybór modeli od największych producentów elektroniki, takich jak HP, Lenovo, Victus czy Acer. Przeglądaj nasze propozycje, porównuj konfiguracje i zdecyduj, która z nich w pełni odpowiada Twoim oczekiwaniom!

Ultrabooki do domu i firmy - zapraszamy!

W ramach tej sekcji znajdziesz jedne z najlepszych urządzeń dostępnych obecnie na rynku. Nie oznacza to jednak, że brak tutaj różnorodności - oferujemy ultrabooki do firmy oraz domu z różnych segmentów cenowych. Oferta jest niezwykle szeroka, a w odnalezieniu pożądanej specyfikacja pomoże Ci wygodna wyszukiwarka widoczna po lewej stronie. Zaznacz parametry, na których najbardziej Ci zależy, i przeglądaj oferty!

Szybki dysk SSD, 8, 16 lub nawet 32 GB pamięci RAM, a także procesor z jednej z nowszych serii (z rodziny Intel Core lub AMD Ryzen) - jeśli zależy Ci na szybkiej i komfortowej pracy systemu, bez wątpienia masz do wyboru wiele atrakcyjnych opcji. W kontekście bardziej wymagających zadań, jak obróbka grafiki i filmów czy też gaming, warto zaopatrzyć się w wydajną kartę graficzną - jak choćby NVIDIA GeForce RTX. Jeśli jednak nie potrzebujesz aż tyle mocy obliczeniowej, a laptop będzie Ci służył do pracy biurowej, edycji dokumentów lub oglądania filmów, warto postawić na nieco słabszą konfigurację, która również zapewni płynne działanie systemu.

Ciekawą opcją są również ultrabooki typu 2-w-1. W przypadku tych urządzeń ekran może być składany w dowolną stronę, dzięki czemu można z nich korzystać także w trybie tabletu lub namiotu. W połączeniu z dotykową matrycą znacznie zwiększa to funkcjonalność sprzętu, zarówno w domu, jak i w firmie.

Sprzęt dla domu i do firmy - ultrabooki

Zapraszamy tym samym do zapoznani się z pełną ofertą ultrabooków dostępnych w ramach tej kategorii. W naszym sklepie internetowym znajdziesz także inne kategorie sprzętu do firmy i domu. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy natomiast do kontaktu.

Loading...
Zamknij