Maksymalnie 2 produkty
Poprzedni
Następny
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Opis produktu
Wydajność nowej generacji z procesorem Intel Core Ultra 7
Duży ekran dotykowy 16″ WUXGA dla intuicyjnej obsługi i pełnych detali
Stylowy i funkcjonalny design w eleganckim srebrnym kolorze
Wygoda i najnowsze rozwiązania z systemem Windows 11
HP Envy x360 16-AC
Ekologiczne trendy w technologii
Czytaj więcej
Specyfikacja
Model
16-AC0023
Rodzina procesora
Ultra 7
Dysk
SSD 2TB NVMe
Pamięć RAM
16 GB
System operacyjny
Windows 11 Home
Producent
HP
Grupa produktowa
HP Envy
Linia modelowa
HP Envy x360 16-AC
Kolor
Srebrny
Ekran dotykowy
Tak
Typ matrycy
IPS
Pamięć RAM (maksymalna)
16 GB
Kod produktu
9S1R6UA
Procesor
Intel Core Ultra 7 155U
Grafika
Intel Arc
Rozdzielczość (px)
1920 x 1200
Zastosowanie
Multimedialne
Wariant
9S1R6UA_SSD2TB
Generacja procesora
Intel Core Ultra 7
Taktowanie procesora (bazowe/turbo)
2.1 GHz / 4.8 GHz
Liczba rdzeni / wątków
12/14
Pamięć podręczna
12 MB
Producent Karty graficznej
Intel
Rodzaj karty graficznej
Grafika zintegrowana
Zintegrowany układ graficzny
Grafika UHD Intel
Pamięć karty graficznej
Współdzielona z RAM
Pamięć ram / slot
16GB Pamięć lutowana
USB 2.0
Brak
USB 3.0
2
WiFi
802.11ax (gen. 6)
Czytnik kart pamięci
Tak
Pamięć RAM (zainstalowana)
Typ pamięci RAM
DDR5
Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne)
0/0
Typ dysku
SSD
Interfejs dysku
M.2 PCIe
Ekran
16" 1920x1200 Błysk IPS Dotyk 60Hz
Przekątna ekranu
16"
Powłoka matrycy
Błyszcząca
Częstotliwość odświeżania
60 Hz
Symbol grafiki
Intel ARC
Multimedia
kamera; głośniki; mikrofon; czytnik kart pamięci
Karta dźwiękowa
2 Głośniki Stereo
Liczba głośników
2
Kamera
Rozpoznawanie twarzy
Wbudowany mikrofon
Klawiatura
Wyspowa
Podświetlana klawiatura
Czytnik lini papilarnych
NIE
Złącza
HDMI; USB 3.1 typ A; USB 3.1 typ C; minijack 3,5 mm (audio)