Maksymalnie 2 produkty
Poprzedni
Następny
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Opis produktu
Srebrny Laptop HP
Laptop HP Pavilion
Laptop HP
Laptop HP do pracy
Specyfikacja
Model
14-eh0000na
Rodzina procesora
Core i7
Dysk
SSD 512GB NVMe
Pamięć RAM
16 GB
System operacyjny
Windows 11 Home
Producent
HP
Grupa produktowa
HP Pavilion
Linia modelowa
HP Pavilion 14-eh
Kolor
Złoty
Ekran dotykowy
Nie
Typ matrycy
OLED
Pamięć RAM (maksymalna)
16 GB
Kod produktu
6P0U7EA
Procesor
Intel Core i7-12700H
Grafika
Intel Iris Xe
Rozdzielczość (px)
2880 × 1800
Zastosowanie
Multimedialne
Wariant
643X6UA
Generacja procesora
Intel Core i7-12
Taktowanie procesora (bazowe/turbo)
3.5 GHz / 4.7 GHz
Liczba rdzeni / wątków
14/20
Pamięć podręczna
24 MB
Producent Karty graficznej
Intel
Rodzaj karty graficznej
Grafika zintegrowana
Zintegrowany układ graficzny
Intel Iris Xe
Pamięć karty graficznej
Współdzielona z RAM
Pamięć ram / slot
16GB Pamięć lutowana
USB 2.0
Brak
USB 3.0
2
WiFi
802.11ax (gen. 6)
Czytnik kart pamięci
Tak
Pamięć RAM (zainstalowana)
Typ pamięci RAM
DDR4
Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne)
0/0
Typ dysku
SSD
Interfejs dysku
M.2 PCIe
Ekran
14" 2880×1800 Błysk OLED 90Hz
Przekątna ekranu
14"
Powłoka matrycy
Błyszcząca
Częstotliwość odświeżania
90 Hz
Symbol grafiki
Intel UHD
Multimedia
kamera; głośniki; mikrofon; czytnik kart pamięci
Karta dźwiękowa
2 Głośniki Stereo
Liczba głośników
2
Kamera
Tak
Rozpoznawanie twarzy
Wbudowany mikrofon
Klawiatura
Wyspowa
Podświetlana klawiatura
Czytnik lini papilarnych
NIE
Złącza
HDMI; USB 3.1 typ A; USB 3.1 typ C; minijack 3,5 mm (audio)