Laptop HP 14-DQ0054 / 685K3UA / Intel N4120 / 4GB / 64GB eMMC / HD / Win 11 / OFFICE / Różowy
Maksymalnie 2 produkty
Poprzedni
Następny
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Opis produktu
OFFICE 365 PERSONAL - Roczna SUBSKRYPCJA
Różowy Dotykowy laptop HP 14
Laptop HP
Tani Laptop dla każdego
Laptop z dotykową matrycą
Specyfikacja
Model
14-DQ0054
Rodzina procesora
Intel Celeron N
Dysk
Dysk eMMC 64 GB
Pamięć RAM
4 GB
System operacyjny
Windows 11 Home
Producent
HP
Grupa produktowa
HP
Linia modelowa
HP 14-dq
Kolor
Różowy
Ekran dotykowy
Nie
Typ matrycy
IPS
Pamięć RAM (maksymalna)
16 GB
Kod produktu
685K3UA
Procesor
Intel Celeron N4120
Grafika
Grafika UHD Intel 600
Rozdzielczość (px)
1366 x 768
Zastosowanie
Multimedialne
Wariant
685K3UA
Generacja procesora
Intel Celeron N
Taktowanie procesora (bazowe/turbo)
1.1 GHz / 2.6 GHz
Liczba rdzeni / wątków
4/4
Pamięć podręczna
4 MB
Producent Karty graficznej
Intel
Rodzaj karty graficznej
Grafika zintegrowana
Zintegrowany układ graficzny
Grafika UHD Intel 600
Pamięć karty graficznej
Współdzielona z RAM
Pamięć ram / slot
4GB DDR4 3200MHz / jeden port
USB 2.0
Brak
USB 3.0
2
WiFi
802.11ac (gen. 5)
Czytnik kart pamięci
Tak
Pamięć RAM (zainstalowana)
4 GB
Typ pamięci RAM
DDR4
Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne)
1/0
Typ dysku
eMMC
Ekran
14" 1366x768 Mat IPS 60 Hz
Przekątna ekranu
14"
Powłoka matrycy
Matowa
Częstotliwość odświeżania
60 Hz
Symbol grafiki
Intel UHD
Multimedia
kamera; głośniki; mikrofon; czytnik kart pamięci
Karta dźwiękowa
2 Głośniki Stereo
Liczba głośników
2
Kamera
Tak
Rozpoznawanie twarzy
Wbudowany mikrofon
Klawiatura
Wyspowa
Podświetlana klawiatura
Nie
Czytnik lini papilarnych
Złącza
HDMI; USB 3.1 typ A; USB 3.1 typ C; minijack 3,5 mm (audio)