Filtrowanie
Cena
Kategorie
Filtruj

Zasilacze

Produktów: 42
Sortowanie
Maksymalnie 2 produkty

Zasilacz do laptopa USB-C 90W

Rodzaj: uniwersalny
Marka: CoreParts
Moc [W] : 95
Wtyczka [mm] : usb-c
Napięcie [V] - Prąd [A] : 5.0V-3.0A / 9.0V-3.0A / 12.0V-3.0A / 15.0V-3A / 20.0V-4.75A
199,00 zł
Maksymalnie 2 produkty

Zasilacz do laptopa USB-C 65W

Rodzaj: uniwersalny
Marka: CoreParts
Moc [W] : 65
Napięcie [V] : 5-20
Prąd [A] : 3,25
Wtyczka [mm] : usb-c
139,00 zł
Maksymalnie 2 produkty

ORYGINALNY Zasilacz HP 45W USB-C

Rodzaj: oryginał
Marka: HP
Moc [W] : 45
Wtyczka [mm] : usb-c
Napięcie [V] - Prąd [A] : 5V-3A/9V-3A/12V-3A/15V-3A
179,00 zł

Witaj w naszej szerokiej gamie zasilaczy do laptopów!

Jeśli szukasz niezawodnych źródeł zasilania dla swojego laptopa, to jesteś we właściwym miejscu. Nasza oferta obejmuje zasilacze kompatybilne z większością popularnych producentów laptopów dostępnych na rynku. Niezależnie od tego, czy posiadasz laptop HP, Dell, Lenovo, Asus, Acer, Toshiba lub innej renomowanej marki, znajdziesz tutaj idealny zasilacz do swojego urządzenia.

Dlaczego warto wybrać zasilacze z naszej oferty? Nasze produkty to gwarancja jakości, niezawodności i kompatybilności z Twoim laptopem. Oferujemy różne modele z różnymi mocami i złączami, aby spełnić wszelkie Twoje potrzeby. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zasilacza do domu, biura czy podróży, mamy odpowiednie rozwiązanie.

Dodatkowo, nasi eksperci służą profesjonalnym doradztwem, pomagając Ci w doborze odpowiedniego zasilacza, jeśli masz wątpliwości. Dzięki naszym konkurencyjnym cenom i szybkiemu dostępowi do produktów, zapewniamy, że Twoja przyszła eksploatacja laptopa będzie bezproblemowa.

Oszczędź swój czas i pieniądze, wybierając zasilacze do laptopów od nas. Sprawdź naszą ofertę już dziś i ciesz się długotrwałym i efektywnym zasilaniem swojego laptopa!

Loading...
Zamknij