Laptop HP 17-cn1020nr / 4N5F2UAR / Intel i5 / 8GB / SSD 512GB / Intel Xe / FullHD / Win 11/ Srebrny
Maksymalnie 2 produkty
Poprzedni
Następny
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Opis produktu
Laptop HP 17.3"
Laptop do domu
Czy to laptop dla Ciebie? Jeśli szukasz sprzętu, który zaspokoi Twoje potrzeby zarówno w domu, jak i w pracy, to ten model jest stworzony dla Ciebie! Wydajność, którą oferuje, sprawia, że niezależnie od tego, czy tworzysz prezentację, edytujesz zdjęcia, czy pracujesz nad złożonymi projektami, laptop HP 17.3" sprosta Twoim oczekiwaniom. Niezawodność i solidność marki HP to gwarancja, że Twój laptop będzie Ci towarzyszył przez wiele lat.
Laptop multimedialny
Jeśli jesteś miłośnikiem multimediów, to ten laptop z pewnością przypadnie Ci do gustu! Dzięki doskonałej jakości dźwięku i wyrazistemu obrazowi, każde oglądane przez Ciebie filmy czy słuchane utwory nabiorą nowego wymiaru. Bez względu na to, czy jesteś zapalonym kinomaniakiem czy melomanem, laptop HP 17.3" dostarczy Ci niezapomnianych doznań w każdej chwili.
Laptop HP 17
Moc jest w Twoich rękach! Laptop HP 17.3" to potężne narzędzie, które z łatwością sprosta nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Dzięki wysokowydajnym podzespołom, takim jak procesor Intel Core i7, zintegrowana karta graficzna i duża pojemność pamięci, będziesz miał pełną kontrolę nad każdym projektem czy zadaniem. Bez względu na to, czy jesteś profesjonalistą czy studentem, ten laptop spełni Twoje najśmielsze oczekiwania. Czy to już Twój idealny laptop? Laptop HP 17 to kombinacja doskonałej jakości, funkcjonalności i wydajności. Pozwól, że ten laptop stanie się Twoim niezastąpionym towarzyszem w domu,
Specyfikacja
Model
17-cn1020nr
Rodzina procesora
Core i5
Dysk
SSD 512GB NVMe
Pamięć RAM
8 GB
System operacyjny
Windows 11 Home
Producent
HP
Grupa produktowa
HP
Linia modelowa
HP 17-cn
Kolor
Srebrny
Ekran dotykowy
Nie
Typ matrycy
IPS
Pamięć RAM (maksymalna)
32 GB
Kod produktu
4N5F2UA
Procesor
Intel Core i5-1155G7
Grafika
Intel Iris Xe
Rozdzielczość (px)
1920 x 1080
Zastosowanie
Multimedialne
Wariant
4N5F2UA
Generacja procesora
Intel Core i5-11
Taktowanie procesora (bazowe/turbo)
2.5 GHz / 4.5 GHz
Liczba rdzeni / wątków
4/8
Pamięć podręczna
8 MB
Producent Karty graficznej
Intel
Rodzaj karty graficznej
Grafika zintegrowana
Zintegrowany układ graficzny
Intel Iris Xe
Pamięć karty graficznej
Współdzielona z RAM
Pamięć ram / slot
8GB DDR4 3200MHz / dwa sloty zajęte
USB 2.0
Brak
USB 3.0
2
WiFi
802.11ac (gen. 5)
Czytnik kart pamięci
Nie
Pamięć RAM (zainstalowana)
8 GB
Typ pamięci RAM
DDR4
Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne)
2/0
Typ dysku
SSD
Interfejs dysku
M.2 PCIe
Ekran
17,3" 1920x1080 Mat IPS 60Hz
Przekątna ekranu
17,3"
Powłoka matrycy
Matowa
Częstotliwość odświeżania
60 Hz
Symbol grafiki
Intel UHD
Multimedia
kamera; głośniki; mikrofon
Karta dźwiękowa
2 Głośniki Stereo
Liczba głośników
2
Kamera
Tak
Rozpoznawanie twarzy
Tak
Wbudowany mikrofon
Klawiatura
Wyspowa
Podświetlana klawiatura
Czytnik lini papilarnych
Złącza
HDMI; USB 3.1 typ A; USB 3.1 typ C; minijack 3,5 mm (audio)