Maksymalnie 2 produkty
Poprzedni
Następny
Biały laptop HP Pavilion 15-EH2000, 7L5R2U8, Intel Core i7, 16GB i SSD 512GB
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Opis produktu
Laptop do domu
Laptop w kolorowej obudowie
Dobry laptop
Laptop multimedialny
Laptop HP
Ekologiczne trendy w technologii
Czytaj więcej
Specyfikacja
Model
15-eg2000
Rodzina procesora
Core i7
Dysk
SSD 512GB NVMe
Pamięć RAM
16 GB
System operacyjny
Windows 11 Home
Producent
HP
Grupa produktowa
HP Pavilion
Linia modelowa
HP Pavilion 15-eg
Kolor
Srebrny
Ekran dotykowy
Nie
Typ matrycy
VA
Pamięć RAM (maksymalna)
32 GB
Kod produktu
7L5R2U8
Procesor
Intel Core i7-1260P
Grafika
Intel Iris Xe
Rozdzielczość (px)
1920 x 1080
Zastosowanie
Multimedialne
Wariant
7K7X1U8
Generacja procesora
Intel Core i7-12
Taktowanie procesora (bazowe/turbo)
1.5 GHz / 4.7 GHz
Liczba rdzeni / wątków
12/16
Pamięć podręczna
18 MB
Producent Karty graficznej
Intel
Rodzaj karty graficznej
Grafika zintegrowana
Zintegrowany układ graficzny
Intel Iris Xe
Pamięć karty graficznej
Brak
Pamięć ram / slot
16GB DDR4 3200MHz / dwa sloty zajęte
USB 2.0
Brak
USB 3.0
2
WiFi
802.11ac (gen. 5)
Czytnik kart pamięci
Tak
Pamięć RAM (zainstalowana)
16 GB
Typ pamięci RAM
DDR4
Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne)
2/0
Typ dysku
SSD
Interfejs dysku
M.2 PCIe
Ekran
15,6" 1920x1080 Mat VA 60Hz
Przekątna ekranu
15,6"
Powłoka matrycy
Matowa
Częstotliwość odświeżania
60 Hz
Symbol grafiki
Intel UHD
Multimedia
kamera; głośniki; mikrofon; czytnik kart pamięci
Karta dźwiękowa
2 Głośniki Stereo
Liczba głośników
2
Kamera
Tak
Rozpoznawanie twarzy
Wbudowany mikrofon
Klawiatura
Wyspowa
Podświetlana klawiatura
Czytnik lini papilarnych
Złącza
HDMI; USB 3.1 typ A; USB 3.1 typ C; minijack 3,5 mm (audio)