Świat Laptopów Autoryzowany Partner - Dell Technologies

Świat Laptopów Autoryzowany Partner - Dell Technologies

Bez wątpienia, z przyjemnością podzielimy się informacją na temat naszego najnowszego osiągnięcia w świecie technologii. Dlatego z dumą ogłaszamy, że firma Świat Laptopów została uznana przez Dell Technologies jako autoryzowany partner, co jest jednym z czterech najwyższych poziomów partnerstwa, jakie Dell oferuje: autoryzowany, złoty, platynowy i tytanowy.

By osiągnąć ten zaszczyt, musieliśmy spełnić rygorystyczne kryteria dotyczące naszej wiedzy, doświadczenia oraz obrotów. Jest to także potwierdzenie, że nasi klienci mogą być pewni, iż współpracują z partnerem, który jest liderem zarówno pod względem sprzedaży, jak i technologii. Dołączenie do tego elitarnego grona partnerów Dell to dla nas niezwykła radość i przywilej.

Jednocześnie jest to dla nas ogromne zobowiązanie, aby nadal utrzymywać najwyższe standardy jakości, których dostarczamy naszym klientom. To także dla naszej firmy niezwykły zaszczyt i dowód na ciężką pracę oraz poświęcenie, jakie wkładamy w rozwój naszej działalności.

Dziękujemy naszym klientom za ich niezachwianą wiarę i wsparcie, które pozwoliły nam osiągnąć ten wyjątkowy sukces. Wierzymy, że nasze partnerstwo z Dell Technologies przyniesie jeszcze więcej innowacyjnych rozwiązań i satysfakcji naszym klientom. Bądźcie z nami w tej pasjonującej podróży!

Zespół Świat Laptopów

Loading...
Zamknij