HP Omen 40L - Gamingowy komputer stacjonarny

HP Omen 40L - Gamingowy komputer stacjonarny

HP Omen 40L to wysoko wydajnościowa konfiguracja dla osób nieuznających kompromisów, zawierająca niezwykle mocny procesor AMD Ryzen 7 5800X oraz niespotykanie wydajną kartę graficzną Nvidia GeForce RTX 3070 Ti 8GB która jest obsługiwana przez Ampere, architekturę RTX drugiej generacji firmy NVIDIA. Dzięki ulepszonym rdzeniom RT i tensorowym, nowym multiprocesorom strumieniowym i szybkiej pamięci, G6X zapewni Ci moc, której potrzebujesz do najbardziej wymagających gier.

Taka konfiguracja pozwoli Ci na bezproblemową oraz ultra płynną rozgrywkę w każdą wymagającą grę jakiej tylko zapragniesz. HP Omen 40L to doskonała maszyna, dzięki której zostawisz przeciwników daleko w tyle. Odkryj ekstremalne osiągi zapewniane przez wyjątkowe funkcje AMD, takie jak technologia AMD Smart Access Memory, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać potencjał swojego sprzętu. Całość została zamknięta w pięknej obudowie która pozwala w łatwy sposób na uaktualnianie oraz rozszerzanie pamięć RAM i dysków. Wykorzystaj wewnętrzne gniazda rozszerzeń, tak aby jak najlepiej wykorzystać potencjał sprzętu.

Bok ze szkła hartowanego pozwoli Ci podziwiać wnętrze komputera podczas pracy, natomiast przemyślana lokalizacja wentylatorów RGB uchroni komputer przed przegrzaniem, nawet gdy gra toczy się pełną parą. Komputer posiada dedykowaną aplikację OMEN Gaming Hub, a to wyjątkowe miejsce, w którym możesz zrobić wszystko, aby poprawić swoją ocenę w grach. Od ulepszeń oprogramowania po zarządzanie sprzętem i usługi online, aplikacja OMEN Gaming Hub z łatwością wzbogaci Twoją grę.

Dodatkowo HP Omen 40L jest fabrycznie wyposażony w system Windows 11, dzięki któremu będziesz mieć spokojne miejsce pełne kreatywnych narzędzi, w którym możesz realizować swoje pasje dzięki świeżym doświadczeniom. Od przeprojektowanego menu Start po nowe sposoby interakcji z bliskimi, wiadomościami, grami i treściami - system Windows 11 pozwala myśleć, wyrażać i tworzyć tak, jak chcesz.

Loading...
Zamknij