Maksymalnie 2 produkty
Poprzedni
Następny
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Opis produktu
Laptop ASUS Vivobook 14 - do pracy, nauki i codziennej mobilności
Płynna praca biurowa
Mobilna praca i nauka
Komfort ekranowy i multimedia
Cicha i sprawna praca
Pytanie i odpowiedzi
Jaki laptop do pracy
Laptop który się nie zacina
Laptop do nauki
Laptop z długim czasem pracy na baterii
Czy warto kupić
Specyfikacja
Model
ASUS Vivobook 14 X1404VA-V14.I38128
Rodzina procesora
Intel Core i3
Dysk
512GB M.2 NVME
System_Operacyjny
Windows 11 Home
RAM
16GB DDR4 3200MHz / brak wolnych slotów
Karta graficzna
Intel Graphics
Producent
ASUS
Grupa produktowa
ASUS Vivobook 14
Linia modelowa
ASUS Vivobook 14 (X1404)
Numer produktu
X1404VA-V14.I38128
Rozdzielczość
1920 x 1080
Ekran dotykowy
Nie
Jasność matrycy
250cd/m²
Pokrycie barw sRGB
45%
Odświeżanie matrycy
60
Maksymalna ilość pamięci RAM
16GB
Liczba slotów
1
Ilość wolnych slotów
0
Rozmiar Ekranu
14"
Typ Matrycy
IPS
Model Procesora
Intel Core i3-1315U
Taktowanie bazowe MHz
0.90
Taktowanie maksymalne MHz
4.50
Pamięć podręczna
10 MB
NPU
brak
NPU Peak TOPS
0.00
TDP procesora
15 W