Oryginalny zasilacz Lenovo 65W 20V 3,25A 4.0x1.7 mm (GX20L29354)
Maksymalnie 2 produkty
Poprzedni
Następny
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Opis produktu
Specyfikacja techniczna:
  • Kolor: Czarny
  • Przeznaczenie: Notebook
  • Moc zasilacza [W]: 65
  • Napięcie [V]: 20
  • Prąd [A]: 3,25
  • Rodzaj: oryginał
  • Numery pokrewne: GX20L29354
  • Producent: Lenovo
  • EAN: 0190404484343
Specyfikacja
Producent
Lenovo
Kolor
Czarny
Moc zasilacza
65W